O nás

Naše myšlenka se zrodila na počátku roku 2015. Již v průběhu letních měsíců jsme postupně začali za pomoci skvělého týmu tvůrců a dodavatelů naši myšlenku zhmotňovat, abychom pro vás k 1.září 2015 mohli otevřít bránu útulného „studia pro lepší pocit“.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v péči o tělo i duši. Klientům poskytujeme precizní služby v těchto oblastech:

Manikúra

Pedikúra

Kosmetika

Masáže

Zdravá výživa

 

Náš tým s mnohaletými zkušenostmi ve svých oborech je plně profesionální. Sledujeme nové trendy a neustále rozšiřujeme znalosti i praktické dovednosti.
Zakládáme si na tom, aby klienti odcházeli a vraceli se s opravdu lepším pocitem na těle i na duši, jak deklarujeme v našem mottu.
Naši klienti si pochvalují zejména profesionalitu, skloubenou s velice příjemnou atmosférou a osobním přístupem.

Pracujeme s profesionálními přípravky renomovaných značek v té nejvyšší kvalitě.

majitel

O mně

 

Majitelka studia MONIKA MARTIŚKOVÁ je nejen dlouholetým praktikem (s více než 20ti letou praxí v oboru), ale často pro klienty i psychologem. Absolvovala studium v oboru manikúry a pedikúry v mezinárodním odborném institutu Artiris Prague. Dále řadu dalších školení od renomovaných poskytovatelů služeb i produktů v těchto oborech, OPI a Alessandro.

 

 

 

Náš tým

EVA NOVÁKOVÁ se profesionální kosmetikou zabývá již 17 let. Je absolventkou mezinárodního institutu Artiris Prague a nadále se školí v domovské italské firmě Italy Style Linea. Na základě bohatých zkušeností vám ráda poradí a doporučí vždy tu nejlepší péči pro vaši pleť. Zároveň je zkušenou rehabilitační odbornicí, která vám ráda poskytne kvalifikované služby v oblasti péče o tělo.

Eva