Anticelulitidní program

ANTICELULITIDNÍ PROGRAM

Celulitida je problém, který je geneticky zakódován. Týká se především žen (vliv má ženský hormon estrogen). Vzniká nahromaděním tukové tkáně na hýždích, bocích, přední a zadní straně nohou, břiše a na pažích. Na vzniku celulitidy se podílí řada faktorů: dědičnost, nevyvážená strava, přebytek cukrů a tuků. Tělo je zaneseno toxiny a chybí mu minerály a vitamíny, dále je to nadměrná konzumace kávy, alkoholu, sedavé zaměstnání a stres.

K odstranění celulitidy Vám pomohou zejména lymfatické masáže.

 

Lymfatická masáž přístrojem GREEN VAC

léčí celulitidu, formuje postavu, odstraňuje otoky nohou, potlačuje tukové polštáře, působí relaxačně, celkový úbytek problematických partií může tvořit až několik centimetrů, pročišťuje organismus.

Popis ošetření:

K ošetření se používají různé velikosti podtlakových baněk. Zahajujeme v leže, na břiše, masáží v oblasti ledvin. Baňkami projíždíme zadní část stehen a hýždí, poté lýtka. V leže na zádech, projíždíme horní zevní a vnitřní stranu stehen. V leže na zádech, prokrvíme břicho a osmičkovitými pohyby boky. Malou baňkou se projedou též paže.

Nedílnou součástí lymfatické masáže jsou i tzv. bandáže. Na ošetřená místa se aplikuje účinný termokrém, např.: skořicový a zabalí se do speciální folie. Takto se zahřívá na 37’ Celsia po dobu 30 min.

Procedura trvá cca 60 min.

Důležité je, že velikost podtlaku v baňkách můžeme regulovat podle citlivosti klientky, tudíž procedura je nebolestivá a nezpůsobuje modřiny.

VÝSLEDEK JE PARTNÝ JIŽ PO 5 AŽ 6 OŠETŘENÍCH.
IDEÁLNÍ POČET PROCEDUR DOPORUČUJEME 10.

 

Lymfatická masáž – PNEUVEN BEVUK

Odbourává celulitidu a zmenšuje objem boků i stehen, zlepšuje kvalitu kůže, působí preventivně proti vzniku křečových žil, pomáhá podpořit imunitní systém sekundárně, čímž napomáhá k rychlejší regeneraci po sportu a fyzické zátěži.

Pomáhá při:

Celulitidních příznacích – léčba lymfatického systému, nadměrné zátěži dolních končetin, celkové celodenní zátěži, selhání žilního či mízního systému, prevenci žilní trombózy.

Výsledkem je:

Prokrvení končetin pánve a břicha, odtok lymfy – odeznění oteklých nohou, postupné vyhlazení tukových polštářů, odeznění celulitidních příznaků – vyhlazení celulitidy.